Skip to main content

Vijon operacioni “Plazh i Lirë”/ Lirohen 3600 m2 hapësirë publike – Procedohen penalisht 5 administratorë subjektesh dhe 4 zyrtarë bashkiakë (VIDEO)

Të Tjera