Skip to main content

Ekskluzive/ Ambasadori i Izraelit për ’60 Minuta’: Goditja e AL Jazera dhe AP, një pjesë e godinës përdorej nga Hamasi/ Nuk ka negociata, kërkojnë eleminimin e shtetit tonë

Të Tjera